Bramy Wiśniowski

bramy wiśniowski lublin

Bramy Wiśniowski dostępne w naszej ofercie to jedne z najlepszych produktów tego segmentu dostępnych na polskim rynku i produkowanych przez polską firmę. Wytwarzane z wytrzymałych materiałów i oparte na przemyślanych oraz sprawdzonych rozwiązaniach. Bramy garażowe Wiśniowski, których sprzedażą się zajmujemy, są dostępne w szerokiej gamie modeli. Z jednej strony mamy bramy segmentowe, które mogą być przeznaczone do prywatnych garaży, tj. roletowe, podwieszane czy nawet harmonijkowe. Obok produktów dedykowanych klientom indywidualnym i przeznaczonych do budownictwa mieszkalnego, bramy Wiśniowski to także produkty dla przedsiębiorstw. Bramy przemysłowe, dostępne także w naszej ofercie, znajdują zastosowanie w zakładach produkcyjnych, halach magazynowych czy centrach logistycznych w całym kraju.

Bramy przesuwne

Wśród wcześniej wspomnianych produktów znajdują się także przesuwne bramy wjazdowe, wyposażone w nowoczesne systemy automatyki. Umożliwiają one wygodną kontrolę otwierania oraz zamykania. Dodatkowo wyposażone w moduł automatycznego zamykania, fotokomórki czy wyłączniki przeciążeniowe gwarantują pełne bezpieczeństwo. Są dostępne także w wersji ręcznej.

O firmie Wiśniowski

Trzydzieści lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji całej gamy różnorodnych bram garażowych pozwoliło tej firmie uzyskać doskonałą pozycję na polskim i europejskim rynku. Stosowanie innowacyjnych rozwiązań w trakcie procesu produkcyjnego pozwala na oferowanie produktów wysokiej jakości. Zapewniają swoim klientom szeroki wybór produktów, dostosowanych do ich zróżnicowanych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty bram Wiśniowski. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy – od wyboru odpowiedniej bram, aż po jej montaż.