Rolety wewnętrzne na dzień i noc

Rolety dzień noc

Spokojny sen w nocy decyduje o tym, jak funkcjonuje organizm w ciągu dnia. Aby skutecznie zwiększyć efektywność odpoczynku i zapewnić sobie odpowiednio dużo energii do realizacji codziennych obowiązków, warto zdecydować się na wewnętrzne rolety dzień noc, które w Lublinie i okolicach dostarcza oraz montuje nasza firma. Dzięki nim można całkowicie przesłonić światło docierające spoza domu wieczorem i nocą. W trakcie dnia wystarczy podciągnąć zasłony, aby móc cieszyć się blaskiem słońca w swoim mieszkaniu. Wszystko to dzięki temu samemu uniwersalnemu modelowi wewnętrznych przesłon okiennych, które proponujemy w atrakcyjnych cenach.

Co więcej, ten rodzaj zasłon na okna jest też bardzo łatwy w montażu. Zazwyczaj cały proces zakładania wewnętrznych rolet dzień noc zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut i można go wykonać przy użyciu najbardziej podstawowych narzędzi. Nawet niedoświadczone osoby, które do tej pory nie miały żadnego doświadczenia z majsterkowaniem, powinny sobie z tym bez problemu poradzić i sprawnie zamocować zamówione osłony okienne.

Rolety łatwo utrzymać w czystości, dlatego nie przysporzą problemów podczas eksploatacji. Wystarczy przetrzeć je miękką, wilgotną szmatka. Są zdecydowanie prostsze do dokładnego umycia niż zwykłe żaluzje wewnętrzne. Nie bez znaczenia jest też fakt, że oferowane przez nas przesłony okienne doskonale się prezentują. Mogą z powodzeniem zastąpić firany lub zasłony, zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Są idealne dla nowoczesnych gospodarstw domowych, na których zlecenie je zakładamy. Działamy głównie w Lublinie i okolicach – nasi klienci mogą zamówić też rolety rzymskie czy żaluzje aluminiowe innego rodzaju, a my dobierzemy odpowiedni rozmiar i zajmiemy się montażem.

Rolety dla twojego wnętrza

Rolety wewnętrzne obok swoich niewątpliwych praktycznych zalet, stanowią doskonały sposób na stworzenie pięknego wnętrza. Nie tylko chronią przed upałem w dzień i zbyt dużą ilością światła wpadającą do mieszkania w nocy, ale jednocześnie stanowią niebanalną ozdobę. Odpowiednie wkomponowanie ich do wystroju pomieszczenia pozwala na dodanie brakującego akcentu, podkreślającego unikatową kompozycję. Jeśli w którymś momencie stwierdzą Państwo, że woleliby, by nie były jednak widocznie, po nocy wystarczy je podciągnąć, a zupełnie przestaną zwracać na siebie uwagę.

Na rynku dostępne są rolety wewnętrzne dzień noc gładkie, plisowane i o nietypowych kształtach, które dzięki swojemu zróżnicowaniu trafiają w gusta klientów mających często zgoła inne od siebie oczekiwania dotyczące funkcjonalności i wyglądu przesłon okiennych. Z łatwością można wybrać model, który będzie się doskonale prezentował w konkretnym pomieszczeniu i nada mu wyjątkowy charakter. Zachęcamy do składania zamówień klientów z Lublina – nasze wewnętrzne rolety dzień noc to synonim wysokiej jakości, a przy tym oferujemy je w atrakcyjnych cenach. Wystarczy odpowiednio dobrać wymiary, by móc cieszyć się piękną aranżacją wnętrza.

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome to jedna z najpopularniejszych osłon wewnętrznych. Dzięki uniwersalnemu sposobowi regulacji kąta nachylenia lameli i ich podnoszenia, możemy swobodnie dozować ilość promieni słonecznych docierających do pomieszczenia.
Żaluzje pozwalają całkowicie lub częściowo zasłonić widok z zewnątrz bez zmniejszania ilości światła, które jest nam na co dzień niezwykle potrzebne.
To elastyczne rozwiązanie pozwalające na dostosowanie działania pod kątem indywidualnych wymagań w danym momencie.
W naszej ofercie znajdą Państwo żaluzje drewniane jak i aluminiowe w dwóch wariantach szerokości: 25 oraz 50mm, oraz z dużym wyborem kolorystycznym.

Plisy

Podobnie jak oferowane rolety wewnętrzne dzień noc, plisy dzięki swej konstrukcji mają wszechstronne zastosowanie, w oknach pionowych, dachowych, oraz w oknach o nietypowych kształtach (trapez, trójkąt, półkole czy wielokąty).

Mogą być otwierane od dołu i od góry dzięki czemu doskonale sprawdzają się w parterowych oknach gdzie osłonimy wnętrze przed wzrokiem sąsiadów przy jednoczesnym doświetleniu pomieszczenia. W ofercie posiadamy również plisy z materiałem termicznym, który skutecznie ochroni pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się.

Możemy również wykonać plisy w systemie z dwóch materiałów– gdzie jeden materiał może być materiałem mocno zaciemniającym a drugi firankowym, co daje nam pełną możliwość operacji światłem, bez konieczności odsłaniania okna.

Montaż rolet wewnętrznych

Obok klasycznie zakładanych, istnieją też rolety wewnętrzne w systemie montażu bezinwazyjnego. Można zamocować je jeszcze w dniu zakupu, bez potrzeby używania specjalistycznych narzędzi. Zaczepiane są tylko specjalnymi klipsami na okna. Eliminuje to potrzebę ingerencji w konstrukcję ramy okiennej, która często sprowadza się do zrobienia odwiertów, na których mają być później zamontowane elementy nośne. To ważne, zwłaszcza w przypadku, gdy obawiają się Państwo o możliwość uszkodzenia okna. Osoby, które do tej pory wstrzymywały się z montażem z tego powodu, będą szczególnie zadowolone z opcji alternatywnego zamontowania wewnętrznych przesłon np. w formie rolet dzień noc, które dostarczamy i zakładamy na terenie Lublina oraz w okolicach.

Niezależnie od tego jaki rodzaj, kolor, wzór czy sposób montażu może Państwa zainteresować, czy zastanawiacie się Państwo nad klasycznymi wewnętrznymi modelami, czy też roletami dzień noc, oferta produktów naszego sklepu w Lublinie z pewnością zaspokoi te oczekiwania.

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedni produkt dla każdego klienta. Na wszystkich etapach inwestycji służymy fachowym doradztwem. Indywidualne podejście, które Państwu gwarantujemy, daje pewność, że ostateczna propozycja pod każdym względem będzie spełniała Państwa potrzeby.

Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość sprzedawanych produktów i świadczonych usług. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie każdemu, kto decyduje się na zamówienie wewnętrznych rolet dzień noc lub innego rodzaju przesłon okiennych. Zapewniamy rzetelne i elastyczne podejście do współpracy na każdym etapie, począwszy od wykonania pomiarów i wyboru odpowiednich produktów, poprzez ich montaż, skończywszy na czynnościach serwisowych. Dysponujemy niezbędnym w tym celu wyposażeniem i doświadczeniem, co pozwala na spełnienie nawet najbardziej wygórowanych wymagań klientów.

Dostarczamy rolety wewnętrzne dzień noc i inne wyroby z segmentu premium, które w doskonałych proporcjach łączą estetykę, funkcjonalność i wytrzymałość na użytkowanie. Trwałość oferowanych produktów wynika także z solidnego montażu wykonywanego przez nasz zespół od A do Z. W razie konieczności zapewniamy też błyskawiczną reakcję na zgłoszenia klientów, którzy potrzebują wsparcia posprzedażowego. Nasi specjaliści pozostają do dyspozycji i w maksymalnie krótkim czasie przybywają z pomocą.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W salonie w Lublinie z chęcią pomożemy w wyborze rolet wewnętrznych odpowiadających oczekiwaniom naszych klientów, np. dzień noc. Wystarczy się z nami skontaktować osobiście lub telefonicznie.

rolety wewnętrzne dzień noc lublin