Rolety dzień noc

Dobrze zwiększyć efektywność odpoczynku za pomocą rolety wewnętrznej, dzięki której można całkowicie przesłonić światło docierające spoza domu. Ten rodzaj zasłon jest też bardzo łatwy w montażu. Zazwyczaj zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut. Rolety łatwo utrzymać w czystości, dlatego nie przysporzą problemów podczas eksploatacji. Mogą z powodzeniem zastąpić firany lub zasłony. Są idealne dla nowoczesnych gospodarstw domowych.

Rolety dla twojego wnętrza

Rolety wewnętrzne obok swoich niewątpliwych praktycznych zalet, stanowią doskonały sposób na stworzenie pięknego wnętrza. Odpowiednie wkomponowanie ich do wystroju pomieszczenia pozwala na dodanie brakującego akcentu, podkreślającego unikatową kompozycję. Na rynku dostępne są rolety gładkie, plisowane i o nietypowych kształtach, które dzięki swojemu zróżnicowaniu trafiają w gusta klientów mających często zgoła inne od siebie oczekiwania dotyczące funkcjonalności i wyglądu przesłon okiennych.

Montaż rolet

Obok klasycznie zakładanych, istnieją też rolety wewnętrzne w systemie montażu bezinwazyjnego. Zaczepiane są tylko specjalnymi klipsami na okna. Eliminuje to potrzebę ingerencji w konstrukcję ramy okiennej, która często sprowadza się do zrobienia odwiertów, na których mają być później zamontowane elementy nośne. Niezależnie od tego, jaki rodzaj, kolor, wzór czy sposób montażu może Państwa zainteresować, znajdziecie to, czego szukacie w naszej ofercie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Z chęcią pomożemy w wyborze rolet wewnętrznych odpowiadających oczekiwaniom naszych klientów. Wystarczy się z nami skontaktować.

rolety wewnętrzne dzień noc lublin