Rolety zewnętrzne – rozwiązanie problemu z upałem.

Dzisiaj upały mocno dają się we znaki, a pomimo tego wiele osób wciąż nie posiada rolet zewnętrznych w swoich domach w Lublinie. Tymczasem ich montaż mógłby skutecznie polepszyć ich komfort termiczny. Wysokie temperatury panujące latem w Polsce są dużym utrudnieniem zarówno dla ludzi pracujących w biurze, jak i przebywających w swoich mieszkaniach. Uprzykrzają pracę i wypoczynek. Ciężko przecież w pełni skoncentrować się na swoich obowiązkach w upale. W takich warunkach nawet spokojny, regenerujący sen może okazać się niemożliwy. Gdy dodatkowo posiada się okna od strony południowej, sytuacja jest ciężka do wytrzymania. Nie pomagają wiatraki, klasyczne żaluzje i inne sposoby na wentylację domu. Powietrze jest tak nagrzane, że nie da się go schłodzić. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup rolet zewnętrznych, które zapewnią nam przyjemny chłód o każdej porze dnia. Blokując dostęp światła słonecznego, sprawiają, że w pomieszczeniu jest zdecydowanie chłodniej. Izolacja, którą zapewniają, jest na tyle skuteczna, że nawet przy temperaturach rzędu 30 stopni Celsjusza, przebywając we wnętrzu, które ma w oknach tego rodzaju przesłony, zupełnie tego nie odczuwamy.

Wysokiej jakości rolety zewnętrzne

Oferujemy Państwu szeroki wybór rolet zewnętrznych, które znacznie ułatwiają utrzymanie komfortu termicznego we wnętrzach pomieszczeń. Produkty te zostały wykonane z wytrzymałych materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne, co znacznie wydłuża ich żywotność. To inwestycja na lata. Ich konstrukcja została zbudowana zgodnie z nowoczesnymi technologiami, które znaczenie ułatwiają obsługę – zarówno w formie kontroli zacienienia ręcznej, jak i automatycznej. Dzięki temu korzystanie z nich to czysta przyjemność.
Montowane na oknie znakomicie izolują ciepło. Posiadają też inną ogromną zaletę – potrafią całkowicie zaciemnić pomieszczenie. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które muszą komfortowo się wysypiać. W letnich miesiącach słońce wschodzi bardzo wcześnie i nie pozwala na dobrą jakość snu. Nasze produkty skutecznie rozwiązują ten problem. Dzięki nim efektywna praca i komfortowy wypoczynek znów staną się możliwe.
Możemy je zamontować na klika sposobów. Możemy zamontować je na etapie budowy w wariancie podtynkowym i ukryć skrzynkę oraz prowadnice w elewacji. Elementem widocznym w świetle szyby jest wyłącznie pancerz rolety, który po podciągnięciu „chowa się” pod elewacją budynku.
Możemy również zamontować je wnękowo lub elewacyjnie, gdy fasada budynku jest już gotowa. Ten sposób montażu charakteryzuje się widoczną skrzynką rewizyjną, osłaniającą elementy mechanizmu rolety.
Nie bez znaczenia są też ich walory estetyczne. Nasze przesłony okienne bardzo efektownie się prezentują. Szeroka gama wzorów, w jakich są dostępne, sprawia, że z łatwością można wybrać odpowiedni model do każdego wnętrza. Właściwie dobrany nie tylko zaciemni je i uchroni przed wysokimi temperaturami, ale jednocześnie będzie stanowił niebanalną ozdobę i dodatek, który nada całej aranżacji niepowtarzalny charakter.

HANAROL

hanarol
hanarol