Rolety Lublin

W naszej ofercie znajdują się solidne i zarazem atrakcyjne pod względem wizualnym, drewniane rolety okienne. W parze z estetyką wykonania idzie funkcjonalność, która również stoi na najwyższym poziomie. Nasze produkty świetnie się prezentują, są wygodne w codziennym użytkowaniu i łatwe do utrzymania w czystości. Możliwość regulacji ich ustawienia na wiele sposobów pozwala na swobodne i precyzyjne manipulowanie ilością światła wpadającego z zewnątrz do pomieszczenia. Gdy jest za ciepło, wystarczy je zasłonić, a w celu ogrzania wnętrza można zwiększyć prześwit lub jednym ruchem ręki całkowicie unieść je do góry. To bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające na różne zastosowanie drewnianych rolet okiennych, zależnie od pogody, czy pory dnia.

Nasz zlokalizowany w Lublinie salon proponuje drewniane rolety okienne skonstruowane przy zastosowaniu dokładnie działających, bezawaryjnych i trwałych mechanizmów. Kładziemy duży nacisk na ich niezawodność. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, renomowanymi producentami okuć. Dzięki temu nasze produkty wyróżniają się prostotą montażu i trwałością użytkowania, która jest liczona w latach. Rolety drewniane nie utrudniają montażu dodatkowych elementów na okna, takich jak na przykład moskitiery. Za zaletę dostępnych w naszym asortymencie wyrobów należy uznać także wykonanie z naturalnego, przyjaznego środowisku i zdrowego materiału, jakim jest drewno. Stan naszej planety nie jest nam obojętny, dlatego dokładamy wszelkich starań, by produkcja miała na nią jak najmniejszy wpływ. Jako że oferujemy sprzedaż drewnianych rolet okiennych w różnych stylach i kolorach, jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie model. Bez względu na to, w jakim stylu urządzone jest Państwa wnętrze, jesteśmy w stanie zaproponować przesłony okienne, które będą z nim współgrały

Drewniane rolety zewnętrzne – rozwiązanie problemu z upałem

Dzisiaj upały mocno dają się we znaki, a pomimo tego wiele osób wciąż nie posiada drewnianych okiennych rolet zewnętrznych w swoich domach w Lublinie. Tymczasem ich montaż mógłby skutecznie polepszyć ich komfort termiczny. Wysokie temperatury panujące latem w Polsce są dużym utrudnieniem zarówno dla ludzi pracujących w biurze, jak i przebywających w swoich mieszkaniach. Uprzykrzają pracę i wypoczynek. Ciężko przecież w pełni skoncentrować się na swoich obowiązkach w upale. W takich warunkach nawet spokojny, regenerujący sen może okazać się niemożliwy. Gdy dodatkowo posiada się okna od strony południowej, sytuacja jest ciężka do wytrzymania. Nie pomagają wiatraki, klasyczne żaluzje i inne sposoby na wentylację domu. Powietrze jest tak nagrzane, że nie da się go schłodzić. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup drewnianych rolet zewnętrznych, które zapewnią nam przyjemny chłód o każdej porze dnia. Blokując dostęp światła słonecznego, sprawiają, że w pomieszczeniu jest

zdecydowanie chłodniej. Izolacja, którą zapewniają, jest na tyle skuteczna, że nawet przy temperaturach rzędu 30 stopni Celsjusza, przebywając we wnętrzu, które ma w oknach tego rodzaju przesłony, zupełnie tego nie odczuwamy.

Wysoka jakość rolet zewnętrznych

Oferujemy Państwu szeroki wybór okiennych rolet drewnianych zewnętrznych, które znacznie ułatwiają utrzymanie komfortu termicznego we wnętrzach pomieszczeń. Produkty te zostały wykonane z wytrzymałych materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne, co znacznie wydłuża ich żywotność. To inwestycja na lata. Ich konstrukcja została zbudowana zgodnie z nowoczesnymi technologiami, które znaczenie ułatwiają obsługę – zarówno w formie kontroli zacienienia ręcznej, jak i automatycznej. Dzięki temu korzystanie z nich to czysta przyjemność.

Jeżeli upały przeszkadzają w codziennej pracy czy przebywaniu w domu, okienne drewniane rolety zewnętrzne doskonale przed tym uchronią. Montowane na oknie znakomicie izolują ciepło. Posiadają też inną ogromną zaletę – potrafią całkowicie zaciemnić pomieszczenie. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które muszą komfortowo się wysypiać. W letnich miesiącach słońce wschodzi bardzo wcześnie i nie pozwala na dobrą jakość snu. Nasze produkty skutecznie rozwiązują ten problem. Dzięki nim efektywna praca i komfortowy wypoczynek znów staną się możliwe.

Nie bez znaczenia są też ich walory estetyczne. Nasze przesłony okienne bardzo efektownie się prezentują. Szeroka gama wzorów, w jakich są dostępne, sprawia, że z łatwością można wybrać odpowiedni model do każdego wnętrza. Właściwie dobrany nie tylko zaciemni je i uchroni przed wysokimi temperaturami, ale jednocześnie będzie stanowił niebanalną ozdobę i dodatek, który nada całej aranżacji niepowtarzalny charakter.

drewniane rolety okienne lublin