Rolety Lublin

W naszej ofercie znajdują się solidne i zarazem atrakcyjne pod względem wizualnym, drewniane rolety okienne. W parze z estetyką wykonania idzie funkcjonalność, która również stoi na najwyższym poziomie. Możliwość regulacji ich ustawienia na wiele sposobów pozwala na swobodne i precyzyjne manipulowanie ilością światła wpadającego z zewnątrz do pomieszczenia. Gdy jest za ciepło, wystarczy je zasłonić, a w celu ogrzania wnętrza można zwiększyć prześwit lub jednym ruchem ręki całkowicie unieść je do góry.

Nasz zlokalizowany w Lublinie salon proponuje drewniane rolety okienne skonstruowane przy zastosowaniu dokładnie działających, bezawaryjnych i trwałych mechanizmów. Wyróżniają się prostotą montażu i trwałością użytkowania, która jest liczona w latach. Za zaletę dostępnych w naszym asortymencie wyrobów należy uznać także wykonanie z naturalnego, przyjaznego środowisku i zdrowego materiału, jakim jest drewno. Jako że oferujemy sprzedaż drewnianych rolet okiennych w różnych stylach i kolorach, jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie model.

Drewniane rolety zewnętrzne – rozwiązanie problemu z upałem

Dzisiaj upały mocno dają się we znaki, a pomimo tego wiele osób wciąż nie posiada okiennych rolet zewnętrznych w swoich domach w Lublinie. Wysokie temperatury panujące latem w Polsce są dużym utrudnieniem zarówno dla ludzi pracujących w biurze, jak i przebywających w swoich mieszkaniach. Gdy dodatkowo posiada się okna od strony południowej, sytuacja jest ciężka do wytrzymania. Nie pomagają wiatraki i inne sposoby na wentylację domu. Powietrze jest tak nagrzane, że nie da się go schłodzić. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup drewnianych rolet zewnętrznych, które zapewnią nam przyjemny chłód o każdej porze dnia.

Wysoka jakość rolet zewnętrznych

Oferujemy Państwu szeroki wybór okiennych rolet zewnętrznych, które znacznie ułatwiają utrzymanie komfortu termicznego we wnętrzach pomieszczeń. Produkty te zostały wykonane z wytrzymałych materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne, co znacznie wydłuża ich żywotność. Ich konstrukcja została zbudowana zgodnie z nowoczesnymi technologiami, które znaczenie ułatwiają obsługę – zarówno w formie kontroli zacienienia ręcznej, jak i automatycznej.

Jeżeli upały przeszkadzają w codziennej pracy czy przebywaniu w domu, okienne rolety zewnętrzne doskonale przed tym uchronią. Montowane na oknie znakomicie izolują ciepło. Posiadają też inną ogromną zaletę – potrafią całkowicie zaciemnić pomieszczenie. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które muszą komfortowo się wysypiać. W letnich miesiącach słońce wschodzi bardzo wcześnie i nie pozwala na dobrą jakość snu.

drewniane rolety okienne lublin