Żaluzje, czyli rozwiązanie na gorące dni

Wysokie temperatury latem są uciążliwe, szczególnie nocą. Doskonałym wyjściem jest zamontowanie żaluzji w mieszkaniu. Firma z Lublina AIR Okna Premium pomoże dobrać odpowiedni rodzaj zasłon oraz zainstaluje je w naszym domu. Żaluzje okienne zapewniają idealną ochronę przed promieniami słonecznymi. Zapobiegają w ten sposób nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń. Nasze wyroby cechuje najwyższa jakość, trwałość i atrakcyjna cena. Bogate wzornictwo i różnorodne tkaniny z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Bogaty wybór wzorów i kolorów żaluzji

Głównym zadaniem żaluzji jest ochrona przed słońcem i niepożądanymi spojrzeniami osób trzecich. Jednak trzeba pamiętać, że po zamontowaniu ich w oknach, stają się też elementem wystroju wnętrza, w którym się znajdują. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór żaluzji nie tylko o różnych rozmiarach, dzięki którym nasi klienci z łatwością dopasują je do swoich potrzeb. Mamy dziesiątki różnorodnych wzorów i kolorów żaluzji, wykonanych zarówno z aluminium, jak i drewna. To produkty dla nawet najbardziej wymagających klientów, oczekujących perfekcji w działaniu i nieskazitelnej estetyki.

Do wyboru naszych klientów oddajemy zarówno klasyczne żaluzje poziome, jak i pionowe. Te pierwsze z łatwością znajdą zastosowanie w każdym domu. Z kolei verticale to idealna przesłona dla dużych powierzchni zarówno w mieszkaniach, jak i biurach. Mogą być też wykorzystane do przesłonięcia wnęk w ścianach i pełnić funkcje wyłącznie dekoracyjną. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.