Żaluzje aluminiowe, czyli rozwiązanie na gorące dni

Wysokie temperatury latem są uciążliwe, szczególnie nocą. Skutecznie utrudniają spokojny sen i regenerację po intensywnym dniu. Doskonałym wyjściem w tej sytuacji jest zamontowanie żaluzji aluminiowych w mieszkaniu. Firma z Lublina AIR Okna Premium pomoże dobrać odpowiedni rodzaj tego typu zasłon oraz zainstaluje je w naszym domu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży każdy montaż przebiega sprawnie i bezproblemowo. Zwykle zajmuje tylko kilka godzin. Tyle wystarczy, by dzięki przesłonom przebywanie w mieszkaniu znów stało się przyjemne, zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy.

Aluminiowe żaluzje okienne zapewniają idealną ochronę przed promieniami słonecznymi. Zapobiegają w ten sposób nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń i ograniczają ilość światła, które wpada do ich wnętrza. To ważne, zwłaszcza podczas upałów, kiedy wysokie temperatury często uniemożliwiają normalne funkcjonowanie i efektywną pracę. Nasze wyroby cechuje najwyższa jakość, trwałość i atrakcyjna cena. Ich zakup to inwestycja na lata. Bogate wzornictwo i różnorodne tkaniny z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednie rolety do każdego mieszkania i domu.

Bogaty wybór wzorów i kolorów żaluzji okiennych

Głównym zadaniem żaluzji aluminiowych jest ochrona przed słońcem, zbyt dużą ilością światła i

niepożądanymi spojrzeniami osób trzecich. Jednak trzeba pamiętać, że po zamontowaniu ich w oknach, stają się też elementem wystroju wnętrza, w którym się znajdują. Warto więc dołożyć wszelkich starań, by prezentowały się odpowiednio dobrze i współgrały z całą aranżacją. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór żaluzji aluminiowych nie tylko o różnych rozmiarach, dzięki którym nasi klienci z łatwością dopasują je do swoich potrzeb. Mamy dziesiątki różnorodnych wzorów i kolorów żaluzji, wykonanych zarówno z aluminium, jak i drewna. To produkty dla nawet najbardziej wymagających klientów, oczekujących perfekcji w działaniu i nieskazitelnej estetyki. Prezentują się na tyle efektownie, że z powodzeniem zastąpią klasyczne plisy, nawet w najbardziej eleganckich wnętrzach.

Do wyboru naszych klientów oddajemy zarówno klasyczne aluminiowe żaluzje poziome, jak i pionowe. Te pierwsze z łatwością znajdą zastosowanie w każdym domu. Z kolei verticale to idealna przesłona dla dużych powierzchni zarówno w mieszkaniach, jak i biurach. Mogą być też wykorzystane do przesłonięcia wnęk w ścianach i pełnić funkcje wyłącznie dekoracyjną. Oba modele są proste w codziennej eksploatacji i łatwe do utrzymania w czystości, a ich instalacja nie utrudnia montażu dodatkowych elementów na oknach, takich jak moskitiery, czy rolety zewnętrzne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W naszym stacjonarnym salonie w Lublinie chętnie zaprezentujemy dokładniej żaluzje aluminiowe, które mamy w swoim asortymencie i odpowiemy na wszystkie pytania, które się Państwu nasuną. Nasi sprzedawcy chętnie służą pomocą i fachowym doradztwem, na każdym etapie inwestycji, począwszy od doboru odpowiedniego produktu, aż po jego fachowy montaż.