Okna PCV i okna przesuwane

Raz zakupione okna PCV powinny służyć nam przez kilkanaście lat. Z tego powodu powinniśmy dokładnie przyjrzeć się, jakie okna PCV montujemy. Firma AIR Okna z Lublina zajmująca się stolarką okienną zainstaluje u nas okna premium. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania, co przekłada się na ich trwałość. Dużą zaletą jest też znakomita izolacja pomieszczeń. Nie ma nic przyjemniejszego, niż wyjście przed dom w letnie wieczory. Aby było to komfortowe, warto posiadać okna przesuwne. Są one przeznaczone specjalnie do montażu na tarasach. Musimy zwrócić uwagę na ich szczelność – takie okno zajmuje bowiem całą powierzchnię ściany, dlatego każda ewentualna luka mogłaby spowodować napływ zimnego powietrza, co byłoby bardzo niekorzystne zwłaszcza w chłodne dni. W odróżnieniu od drzwi balkonowych, drzwi przesuwne pozwalają na zaoszczędzenie miejsca. Otwierają się na boki, a ich przesuwanie jest niezwykle łatwe. Ich duża elastyczność jest uzyskiwana dzięki produkcji z nowoczesnych i lekkich materiałów. Przeszklone szyby zapewnią piękne widoki podczas długich, zimowych wieczorów.

Stolarka okienna

Stolarka okienna to jedna z kluczowych inwestycji podczas budowy domu. Od jej parametrów zależy m.in. standard energetyczny budynku i komfort jego mieszkańców. Okna PCV klasy premium dostępne w ofercie Vetrex i Adams mogą być wyposażone w energooszczędne profile, dwukomorowe pakiety szybowe i stalowe wzmocnienia. Szereg zaawansowanych technicznie akcesoriów, które są już w standardzie wyposażenia, zapewnia wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną oraz wygodę użytkowania.

Okna plastikowe klasy premium gwarantują najwyższy standard energooszczędności, bezpieczeństwa, ciszy i estetyki. W portfolio Vetrex i Adams znajdują się rozwiązania wyróżniające się pod względem solidności wykonania i designu – pozwalające uzyskać atrakcyjny efekt wizualny. Pod względem energooszczędności i innych parametrów użytkowych systemy spełniają surowe normy techniczne oraz są odpowiedzią na wszelkie wymagania współczesnych inwestorów i architektów, pozwalając na bezkompromisową realizację najśmielszych projektów.