Żaluzje fasadowe, czyli rozwiązanie na gorące dni

Wysokie temperatury latem są uciążliwe, szczególnie nocą. Skutecznie utrudniają spokojny sen i regenerację po intensywnym dniu. Doskonałym wyjściem w tej sytuacji jest zamontowanie żaluzji fasadowych. Firma AIR Okna Premium z Lublina pomoże dobrać odpowiedni rodzaj tego typu przesłon oraz zainstaluje je w naszym domu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży każdy montaż przebiega sprawnie i bezproblemowo. Tyle wystarczy, by dzięki przesłonom przebywanie w mieszkaniu znów stało się przyjemne, zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy.

Żaluzje fasadowe zapewniają idealną ochronę przed promieniami słonecznymi. Zapobiegają w ten sposób nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń i ograniczają ilość światła, które wpada do ich wnętrza. To ważne, zwłaszcza podczas upałów, kiedy wysokie temperatury często uniemożliwiają normalne funkcjonowanie i efektywną pracę. Nasze wyroby cechuje najwyższa jakość, trwałość i atrakcyjna cena. Ich zakup to inwestycja na lata.

Żaluzje Fasadowe są jednym z najnowocześniejszych systemów osłonowych. Świetnie sprawdzają się na dużych przeszkleniach i fasadach aluminiowych. Nadają budynkowi nowoczesny charakter i skutecznie ograniczają nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń.
Dzięki płynnemu sterowaniu kąta nachylenia lameli możemy skutecznie regulować stopień wpadania promieni słonecznych do wnętrza lub nawet zaciemnić całkowicie pomieszczenie w słoneczny dzień. Do wyboru mamy kilka rodzajów lamel oraz bogatą kolorystykę.

Żaluzje fasadowe możemy zamontować na klika sposobów. Możemy zamontować je na etapie budowy w wariancie podtynkowym i ukryć skrzynkę oraz prowadnice w elewacji. Elementem widocznym w świetle szyby są wyłącznie ruchome lamele, które po podciągnięciu „chowają się” pod elewacją budynku.
Możemy również zamontować je bezpośrednio do okna, gdy fasada budynku jest już gotowa. Ten sposób montażu charakteryzuje się blachą ozdobną, osłaniającą elementy mechanizmu żaluzji.
Żaluzje zewnętrzne są w pełni automatyczne, co znacząco poprawi komfort ich codziennego użytkowania. Zaletami prezentowanego rozwiązania jest możliwość współpracy z czujnikami pogodowymi a także podpięcia osłon do systemu inteligentnego zarządzania domem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W naszym stacjonarnym salonie w Lublinie chętnie zaprezentujemy dokładniej żaluzje fasadowe, które mamy w swoim asortymencie i odpowiemy na wszystkie pytania, które się Państwu nasuną. Nasi sprzedawcy chętnie służą pomocą i fachowym doradztwem, na każdym etapie inwestycji, począwszy od doboru odpowiedniego produktu, aż po jego fachowy montaż.