Systemy aluminiowe z izolacją termiczną - okna

pi50n okno www miniPI 50 N


W systemie PI 50 N wykonywane są konstrukcje okien i witryn z izolacją termiczną, przeznaczone do zabudowy zewnętrznej zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak też w obiektach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej.

tm62 okno www miniTM 62


Właściwości okien wykonanych w systemie TM 62 pozwalają na realizację nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych w różnorodnych konfiguracjach i układach, w tym wykonanie i instalację okien w systemach fasadowych oraz konstrukcji z ukrytym skrzydłem.

tm62 hi www mini 1TM 62 HI


System TM 62 HI przeznaczony jest do konstruowania okien i witryn do zabudowy zewnętrznej w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych.

tm74 okno www miniTM 74


System TM 74 przeznaczony jest do konstruowania okien i witryn do zabudowy zewnętrznej w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych.

tm77 okna www miniTM 77 HI


System TM 77HI to innowacyjne rozwiązanie do zabudowy zewnętrznej, pozwalające na uzyskanie doskonałych parametrów w zakresie izolacyjności cieplnej, akustycznej, ochrony przed wiatrem i wodą oraz bezpieczeństwa.