Systemy fasadowe

Systemy fasadowe umożliwiają realizację ambitnych projektów architektonicznych utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Właściwości techniczne tego rodzaju stolarki pozwalają na wykonanie przeszklonych ścian osłonowych o dużej powierzchni. Możliwe jest wykonanie zarówno rozległych, płaskich tafli, jak również konstrukcji o finezyjnych, przestrzennych kształtach. Szczególnie estetyczne efekty osiąga się przy zastosowaniu systemów aluminiowych bez zewnętrznych listew dociskowych, bądź stolarki z ozdobnymi listwami dekoracyjnymi.

Nowoczesne systemy fasadowe wykorzystują materiały zapewniające doskonałą izolację termiczną i akustyczną, a także ochronę przed wodą i wiatrem. Wszystko to sprawia, że stolarka tego rodzaju znajduje coraz więcej zastosowań.

fa50hl www mini 1FA 50 HL


Słupowo-ryglowy system FA 50HL przeznaczony jest do wykonywania lekkich ścian osłonowych. Profile aluminiowe z izolacją, na których oparta jest konstrukcja pozwalają na zastosowanie wypełnienia o grubości do 50mm.

fa50n www miniFA 50 N


System FA 50 N, bazujący na profilach aluminiowych z izolacją, przeznaczony jest do wykonywania nowoczesnych ścian osłonowych słupowo-ryglowych, których konstrukcja nośna opiera się na pionowych słupach i poziomych ryglach.

fa50nsw www miniFA 50 N SW


System FA 50 N SW jest wyspecjalizowanym rozwiązaniem do produkcji okien strukturalnych. Jego uniwersalna konstrukcja przystosowana do zastosowania różnych rodzajów okuć i mechanizmów nożycowych, umożliwia wykonanie dowolnych typów okien w fasadzie.

fa50sl 1 www miniFA 50 SL


Systemy FA 50 SL oraz FA 50 N SL opracowane zostały z myślą o realizacji nowoczesnych ścian osłonowych tworzących od zewnątrz płaską, jednolitą powierzchnię.